HOTEL AQUARIUS VELIPOJE

VELIPOJA BEACH HOTEL

Akomodimi dhe Dhomat

Ne vartesi te numrit te personave qe do te pushojne ju mund te zgjidhni nje dhome  per 2 - 4 persona siperfaqja 35m2, ose apartament me dy dhoma ku mund te pushojne 4 - 6 siperfaqja 75m2. Ne te gjitha  dhomat dhe apartamentet e Hotel Aquarius gjendet nje aneks kuzhine me te gjitha orendite e nevojshme per gatim, gjithashtu   ne veranden e hotelit, gjendet  nje grill barbeque te cilen mund ta perdorni pa pagese. Ne dhoma do te gjeni banjo me dush, ballkonin verande me pamje nga oborri i hotelit, tavoline dhe karriget e nevojshme, frigorifer i madh me frizer, dollap rrobash, komodina, krevat dopjo, krevat tek, airkondicioner, Wi-Fi falas.  Dhomat jane te medha me nje ndricim dhe ventilim te persosur. Cdo dhome ka ballkonín e vet me pamje nga  oborri i hotelit

Parking

Parking eshte falas ne oborrin e rrethuar te hotelit me siguri absolute per automjetin tuaj. Gjithashtu edhe gjate bregut te detit ne   plazh, rreth 500 metra larg nga hotelit, ju mundet ta parkoni makinen tuaj pa pagese.