HOTEL AQUARIUS VELIPOJE

VELIPOJA BEACH HOTEL - BED AND BREAKFAST

Informacion Hotel Aquarius Velipoje

Hotel - Apartament Aquarius eshte nje hotel plazhi - bed and breakfast, ideal per te kaluar pushimet verore familjare. Hapsirat e medha te  dhomave dhe numri flexibel i personave qe mund te pushojne ne keto dhoma i bejne çmimet shume ekonomike dhe te favorshme per pushuesit duke filluar nga 15 euro/nata per dhome. Hoteli ndodhet 500m larg bregut e detit Adriatik ne Plazhin e Velipojes ne Shqiperi. Vendodhja strategjike e hotelit ne zonen e Rezervatit Pyjor te Velipojes, larg nga zhurma e qendres dhe muzika ne oret e vona, ajri i paster, freskia e pyllit, siguria absolute per pushuesit dhe automjetete tyre e bejne kete hotel shume komfort dhe silencioz. Pagesen mund ta beni 50% parapagese me transferte bankare  dhe 50% ne momentin e mberritjes ne hotel. Per cdo parapagese ju do te merrni voucher konfirmimi. Ne kete hotel sherbehet mengjesi dhe darka.


Oferta sezoni veror 2015

  • Te gjithe apartamentet e hotelit kane aneks kuzhine me paisje per gatim, banjo me dush, ballkon verande, frigorifer te madh me frizer, tavoline me karrige, dollap rrobash, komodina,krevate me dyshek komfort, WI-FI Aircondicioner. Ne vartesi te personave per dhome, mund te zgjidhni 8 kategori  akomodimi:
  • >Apartament A: 2 - 3 persona
  • >Apartament B: 4 - 5 persona
  • >Apartament C: 4 - 6 persona
  • >Apartament D: 4 - 8 persona
  • >Penthouse  P  8 -16 persona
  • >Suite           S: 2 - 4  persona
  •           
  • >Arangement:Fjetje - Mengjes             
  • >Arangement:Fjetje - Mengjes - Darka